O firme

Naša firma bola založená v roku 1989

Na začiatku pôsobnosti spoločnosti sme sa zaoberali servisom elektromotorov a pohonov používaných v priemysle. Postupom času sme sa vypracovali na firmu s celoslovenskou pôsobnosťou v uvedenej problematike.

Zobraziť viac
Partneri
WEG WAT-DRIVE
 
Odporúčame

Čelný ozubený prevod, servis prevodoviek a motorovČelný ozubený prevod

Počet veľkosti: 18
Výkonový rozsah: 0,12 - 55kW
Rozsah momentu: 23 - 14.000Nm
Redukcia: 0,8 - 13.500

Zobraziť viac
 

Čo je Watt Drive?

Watt Drive je firma zaoberajúca sa výrobou prevodoviek a elektroprevodoviek.

elektromotor watt-driveFirma túto výrobu rozšírila na komplexné riešenie pohonov používaných v priemysle, poĺnohospodársve, stavebníctve a  prakticky vo všetkých odvetviach, ktoré pre svoju činnosť potrebujú pohony. V spojení s firmou WEG, čo je celosvetovo jeden z najvačších producentov elektromotorov dosiahli top kvalitu svojich výrobkov. Komplexnosť služieb spočíva nielen v ponuke vhodného typu pohonu, ale najmä v riešení celkových pohonových uzlov, počnúc napájaním, cez potrebnú reguláciu - frekvenčné meniče, motor, prevodovku, až cez výstupné elementy (spojky, remenice...). Všetky časti pohonov sú dodávané pod jednotnou značkou WATT DRIVE.

Prečo Watt Drive?

Pre značku WATT DRIVE je príznačná veĺká flexibilita ponúkaných prevodoviek, resp. pohonov v mimoriadne výhodných dodacích lehotách, ale aj výroba špeciálnych prevodoviek, ktoré sú vyvíjané so zameraním sa na požiadavky zákazníka vo vlastnom konštrukčnom stredisku. Samozrejmosťou je technická pomoc pre vytipovanie najvhodnejšieho typu pohonu pre požadovanú aplikáciu. Po osadení správne určeného pohonu je garantovaná bezporuchová prevádzka s vysokou životnosťou aj pri veľmi náročných prevádzkach (kovohuty, zlievarne, doly, ťažký strojársky priemysel...). Servis, resp. dodávky potrebných náhradných dielov sú realizované obratom zo skladových zásob.

elektromotor watt-drive,servis elektromotorov,

Weg Europe

Jeden z najväčších hráčov na globálnom trhu vo výrobe elektromotorov, firma WEG v spolupráci s firmou WATT DRIVE zaviedol nový trend v odbyte elektromotorov.

elektromotory,  servis prevodoviek

Motory expedujeme z centrálnych európskych skladov v krátkych dodacích lehotách.

Široká škála produkcie - štandardné asynchrónne motory, motory so zvýšeným výkonom, zaistené motory do výbušného prostredia, motory v triede efektivity nielen IE2, ale aj IE3, prepólované motory, motory s krytím od IP20 až po IP67, či jednosmerné motory. Zaručujeme zakazníkovi nájdenie toho, čo potrebuje.